Als je 't mij vraagt...

Chiro Meeuwen

De leiding

De leiding van Chiro Meeuwen!


 

Anne Faassen

 
Groep: Ribbels  (1ste en 2de leerjaar)
Adres: Meeuweneinde 6,  3670 Meeuwen
Telnr: 0493 18 16 69
E-mail adres: anne.faassen@chiromeeuwen.net
Geboortedatum: 11-03-1996
   
Studies: Sociale re-adaptatie wetenschappen
 


Fleur Swinnen

 
Groep: Ribbels  (1ste en 2de leerjaar)
Adres: Tulpenstraat 44,  3670 Meeuwen
Telnr: 0471 28 40 16
E-mail adres: fleur.swinnen@chiromeeuwen.net
Geboortedatum: 16-11-1999
   
Studies: Kleuteronderwijs
 


 

Lotte Janssen

 
Groep: Ribbels  (1ste en 2de leerjaar)
Adres: Hoogstraat 58,  3670 Meeuwen
Telnr: 0476 51 35 89
E-mail adres: lotte.janssen@chiromeeuwen.net
Geboortedatum: 18-07-1997
   
Studies: Kleuteronderwijs
 


Bauke Daenen

 
Groep: Ribbels  (1ste en 2de leerjaar)
Adres: Beemdstraat 32,  3670 Meeuwen
Telnr: 0470 58 76 32
E-mail adres: bauke.daenen@chiromeeuwen.net
Geboortedatum: 12-11-1999
   
Studies: Rechten
 


 

Amber Baeten

 
Groep: Speelclub  (3de en 4de leerjaar) + hoofdleidster
Adres: Sint-Antoniusstraat 3,  3670 Meeuwen
Telnr: 0494 04 65 84
E-mail adres: amber.baeten@chiromeeuwen.net
Geboortedatum: 30-09-1996
   
Studies: Verpleegkunde
 


Eline Vangeloven

 
Groep: Speelclub  (3de en 4de leerjaar)
Adres: Arkstraat 25,  3670 Meeuwen
Telnr: 0491 43 63 59
E-mail adres:  
Geboortedatum: 30-01-2000
   
Studies: Wetenschappen-Wiskunde
 


 

Sien Vleeschouwers

 
Groep: Speelclub  (3de en 4de leerjaar)
Adres: Heerstraat 24,  3670 Meeuwen
Telnr: 0474 13 41 36
E-mail adres: sien.vleeschouwers@chiromeeuwen.net
Geboortedatum: 20-08-2000
   
Studies: Humane Wetenschappen
 


Audrey Aegten

 
Groep: Speelclub  (3de en 4de leerjaar)
Adres: Peerderbaan 68,  3670 Meeuwen
Telnr: 0470 20 87 44
E-mail adres: audrey.aegten@chiromeeuwen.net
Geboortedatum: 25-09-2000
   
Studies: Wetenschappen-Wiskunde
 


 

Bo Vankrunkelsven

 
Groep: Rakwi's 1  (5de leerjaar)
Adres: Weg naar Ellikom 13/3,  3670 Meeuwen
Telnr: 0479 83 56 42
E-mail adres: bo.vankrunkelsven@chiromeeuwen.net
Geboortedatum: 09-09-1999
   
Studies: Architectuur
 


Catho Symons

 
Groep: Rakwi's 1  (5de leerjaar)
Adres: Arkstraat 21,  3670 Meeuwen
Telnr: 0470 82 93 45
E-mail adres: catho.symons@chiromeeuwen.net
Geboortedatum: 23-10-1997
   
Studies: Sociaal werk
 


 

Hanne Geraerts

 
Groep: Rakwi's 1  (5de leerjaar)
Adres: Beukenstraat 13,  3670 Meeuwen
Telnr: 0471 21 44 28
E-mail adres: hanne.geraerts@chiromeeuwen.net
Geboortedatum: 06-03-2000
   
Studies: Wetenschappen-Talen
 


Lore Van Noppen

 
Groep: Rakwi's 1  (5de leerjaar)
Adres: Vredestraat 8,  3670 Meeuwen
Telnr: 0492 64 09 32
E-mail adres: lore.vannoppen@chiromeeuwen.net
Geboortedatum: 29-07-1999
   
Studies: Biomedische laboratoriumtechnologie
 


 

Ines Geysels

 
Groep: Rakwi's 2  (6de leerjaar)
Adres: Anjerstraat 7,  3670 Meeuwen
Telnr: 0473 23 86 25
E-mail adres: ines.geysels@chiromeeuwen.net
Geboortedatum: 09-06-2000
   
Studies: Wetenschappen-Wiskunde
 


Lorie Bongaerts

 
Groep: Rakwi's 2  (6de leerjaar)
Adres: Hensemstraat,  3670 Meeuwen
Telnr: 0479 55 71 79
E-mail adres: lorie.bongaerts@chiromeeuwen.net
Geboortedatum: 27-05-1997
   
Studies: Rechtspraktijk
 


 

Fleur Palmers

 
Groep: Rakwi's 2  (6de leerjaar)
Adres: Beemdstraat 38,  3670 Meeuwen
Telnr: 0474 13 42 20
E-mail adres: fleur.palmers@chiromeeuwen.net
Geboortedatum: 26-04-2000
   
Studies: Humane Wetenschappen
 


Lize Faassen

 
Groep: Rakwi's 2  (6de leerjaar)
Adres: Meeuweneinde 6,  3670 Meeuwen
Telnr: 0498 52 84 35
E-mail adres: lize.faassen@chiromeeuwen.net
Geboortedatum: 20-08-1999
   
Studies: Voeding- en dieetkunde
 


 

Floor Ruijten

 
Groep: Tito's  (1ste en 2de middelbaar) + hoofdleidster
Adres: Arkstraat 30,  3670 Meeuwen
Telnr: 0495 93 37 35
E-mail adres: floor.ruijten@chiromeeuwen.net
Geboortedatum: 09-06-1997
   
Studies: Kleuteronderwijs
 


Febe Bosmans

 
Groep: Tito's  (1ste en 2de middelbaar)
Adres: Lentestraat 21,  3670 Meeuwen
Telnr: 0478 42 81 94
E-mail adres: febe.bosmans@chiromeeuwen.net
Geboortedatum: 31-03-2000
   
Studies: Sociale en technische wetenschappen
 


 

Mirthe Booms

 
Groep: Tito's  (1ste en 2de middelbaar)
Adres: Klein-Gestel 5,  3670 Meeuwen
Telnr: 0473 21 98 36
E-mail adres: mirthe.booms@chiromeeuwen.net
Geboortedatum: 03-12-2000
   
Studies: Sociale en technische wetenschappen
 


Sandy Aendekerk

 
Groep: Asti's  (3de, 4de, 5de en 6de middelbaar)
Adres: Karelstraat 32,  3670 Meeuwen
Telnr: 0493 74 65 78
E-mail adres: sandy.aendekerk@chiromeeuwen.net
Geboortedatum: 19-11-2000
   
Studies: Schoonheidsverzorging
 


 

Eef Gijbels

 
Groep: Asti's  (3de, 4de, 5de en 6de middelbaar)
Adres: Luythegge 12,  3670 Meeuwen
Telnr: 0470 54 96 21
E-mail adres: eef.gijbels@chiromeeuwen.net
Geboortedatum: 26-12-1997
   
Studies: Sociaal werk
 


Nelle Wellens

 
Groep: Asti's  (3de, 4de, 5de en 6de middelbaar)
Adres: Meeuweneinde 8,  3670 Meeuwen
Telnr: 0471 82 48 48
E-mail adres: nelle.wellens@chiromeeuwen.net
Geboortedatum: 13-06-1999
   
Studies: Toegepaste Psychologie