Als je 't mij vraagt...

Chiro Meeuwen

De leiding

De leiding van Chiro Meeuwen!


 

Fleur Palmers

 
Groep: Ribbels  (1ste en 2de leerjaar)
Adres: Beemdstraat 38,  3670 Meeuwen
Telnr: 0474 13 42 20
E-mail adres: fleur.palmers@chiromeeuwen.net
Geboortedatum: 26-04-2000
   
Studies: Lichamelijke opvoeding en bewegingswetenschappen
 


Febe Bosmans

 
Groep: Ribbels  (1ste en 2de leerjaar)
Adres: Lentestraat 21,  3670 Meeuwen
Telnr: 0478 42 81 94
E-mail adres: febe.bosmans@chiromeeuwen.net
Geboortedatum: 31-03-2000
   
Studies: Sociaal werk
 


 

Eef Gijbels

 
Groep: Ribbels  (1ste en 2de leerjaar)
Adres: Luythegge 12,  3670 Meeuwen
Telnr: 0470 54 96 21
E-mail adres: eef.gijbels@chiromeeuwen.net
Geboortedatum: 26-12-1997
   
Studies: Master in de pedagogische wetenschappen
 


Lize Faassen

 
Groep: Ribbels  (1ste en 2de leerjaar)
Adres: Meeuweneinde 6,  3670 Meeuwen
Telnr: 0498 52 84 35
E-mail adres:  
Geboortedatum: 20-08-1999
   
Studies: Sociale readaptatiewetenschappen
 


 

Floor Ruijten

 
Groep: Speelclub  (3de en 4de leerjaar) + hoofdleidster
Adres: Arkstraat 30,  3670 Meeuwen
Telnr: 0495 93 37 35
E-mail adres: floor.ruijten@chiromeeuwen.net
Geboortedatum: 09-06-1997
   
Studies: Banaba zorgverbreding en remediërend leren
 


Sandy Aendekerk

 
Groep: Speelclub  (3de en 4de leerjaar)
Adres: Karelstraat 32,  3670 Meeuwen
Telnr: 0493 74 65 78
E-mail adres: sandy.aendekerk@chiromeeuwen.net
Geboortedatum: 19-11-2000
   
Werk:  
 


 

Ines Geysels

 
Groep: Speelclub  (3de en 4de leerjaar)
Adres: Anjerstraat 7,  3670 Meeuwen
Telnr: 0473 23 86 25
E-mail adres: ines.geysels@chiromeeuwen.net
Geboortedatum: 09-06-2000
   
Studies: Leerkracht lager onderwijs
 


Fleur Swinnen

 
Groep: Rakwi's  (5de en 6de leerjaar)
Adres: Tulpenstraat 44,  3670 Meeuwen
Telnr: 0471 28 40 16
E-mail adres: fleur.swinnen@chiromeeuwen.net
Geboortedatum: 16-11-1999
   
Studies: Kleuteronderwijs
 


 

Audrey Aegten

 
Groep: Rakwi's  (5de en 6de leerjaar)
Adres: Peerderbaan 68,  3670 Meeuwen
Telnr: 0470 20 87 44
E-mail adres: audrey.aegten@chiromeeuwen.net
Geboortedatum: 25-09-2000
   
Studies: Wetenschappen-Wiskunde
 


Bauke Daenen

 
Groep: Tito's  (1ste en 2de middelbaar)
Adres: Beemdstraat 32,  3670 Meeuwen
Telnr: 0470 58 76 32
E-mail adres: bauke.daenen@chiromeeuwen.net
Geboortedatum: 12-11-1999
   
Studies: Leerkracht lager onderwijs
 


 

Sien Vleeschouwers

 
Groep: Tito's  (1ste en 2de middelbaar)
Adres: Heerstraat 24,  3670 Meeuwen
Telnr: 0474 13 41 36
E-mail adres: sien.vleeschouwers@chiromeeuwen.net
Geboortedatum: 20-08-2000
   
Studies: Toegepaste psychologie
 


Nelle Wellens

 
Groep: Tito's  (1ste en 2de middelbaar)
Adres: Meeuweneinde 8,  3670 Meeuwen
Telnr: 0471 82 48 48
E-mail adres: nelle.wellens@chiromeeuwen.net
Geboortedatum: 13-06-1999
   
Studies: Toegepaste psychologie
 


 

Hanne Geraerts

 
Groep: Keti's  (3de en 4de middelbaar)
Adres: Beukenstraat 13,  3670 Meeuwen
Telnr: 0471 21 44 28
E-mail adres: hanne.geraerts@chiromeeuwen.net
Geboortedatum: 06-03-2000
   
Studies: Leerkracht lager onderwijs
 


Eline Vangeloven

 
Groep: Keti's  (3de en 4de middelbaar)
Adres: Arkstraat 25,  3670 Meeuwen
Telnr: 0491 43 63 59
E-mail adres: eline.vangeloven@chiromeeuwen.net
Geboortedatum: 30-01-2000
   
Studies: Kinesitherapie en revalidatiewetenschappen
 


 

Anne Faassen

 
Groep: Aspi's  (5de en 6de leerjaar)
Adres: Meeuweneinde 6,  3670 Meeuwen
Telnr: 0493 18 16 69
E-mail adres: anne.faassen@chiromeeuwen.net
Geboortedatum: 11-03-1996
   
Studies: Sociale readaptatie wetenschappen
 


Amber Baeten

 
Groep: Aspi's  (5de en 6de leerjaar) + hoofdleidster
Adres: Sint-Antoniusstraat 3,  3670 Meeuwen
Telnr: 0494 04 65 84
E-mail adres: amber.baeten@chiromeeuwen.net
Geboortedatum: 30-09-1996
   
Studies: Banaba pediatrie en neonatologie